Заїзд велосипедистів усіх поколінь Сквирщини

На площі Героїв Небесної Сотні біля пам’ятника Т.Г.Шевченка зібралися велосипедисти усіх поколінь Сквирщини. На це спортивне свято завітали: виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська, голова райради В.В.Гриша, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу серед студентів з велоспорту М.Г.Гоменюк, директор-засновник приватного підприємства «Болліт», заступник директора Київського професійного коледжу з фізичної культури і військової підготовки В.А.Поступаленко, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психологічної освіти Кам`янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка В.М.Сич, почесний тренер велоспорту Сквирської ДЮСШ В.Ю.Хіврич та тренер з велоспорту, який 41 рік свого життя присвятив вихованню підростаючого покоління велосипедистів і нині продовжує цю справу – І.Д.Бусол.

Зустріч розпочалася рівнянням учасників заходу на розгорнуте 30 метрове полотнище Державного Прапору України під виконання Державного Гімну України.

З вітальним словом до присутніх звернулась виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська. Оксана Вікторівна урочисто вручила Подяки райдержадміністрації майстрам і тренерам велоспорту нашого краю.

Теплі слова вітань до учасників зустрічі лунали від голови районної ради В.В. Гриші, тренерів з велоспорту В.Ю.Хіврича, В.В.Дюбіна тощо.

Хвилиною Мовчання зібрання вшанувало пам’ять спортсменів Сквирщини, що не дожили до цього дня.

Після закриття мітингу велосипедисти різних вікових категорій – від підлітків до літніх майстрів, вирушили у велопробіг вулицями міста Сквира.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району